Produkcja – szeroka i dogłębna

Naszym wymogiem są profesjonalne i specjalistyczne procesy.

Nie mamy tylko jednego producenta, mamy dostęp do całej puli. Oznacza to, że prawie nie ma wyzwania technicznego, którego nie moglibyśmy pokonać. W naszym centrum rozwoju i prototypowania w Jenie projekty, próbki i małe serie są wdrażane profesjonalnie, elastycznie i z ponadprzeciętną szybkością.

Średnie i duże serie realizowane są przez naszych partnerów ze środkowych Niemiec (szczególnie w Turyngii), którzy posiadają kompleksową wiedzę zarówno pod względem głębokości, jak i szerokości technologii produkcji. Nowoczesne systemy produkcyjne tj. linie SMD (o dużej elastyczności i ogromnej przepustowości montażu), aktualne AOI , maszyny rentgenowskie, systemy produkcyjne THT , wysokowydajne pola testowe, systemy malarskie (pełne i selektywne), systemy montażowe , stanowią podstawę naszych partnerów. Oczywiście nad rozwiązaniami dla Ciebie pracują wyłącznie wysoko wykwalifikowani i zmotywowani pracownicy.

Aby sprostać wymaganiom branży oświetleniowej współpracujemy przede wszystkim z partnerami, którzy umożliwiają produkcję zgodną z normą ENEC . Wspieramy także proces rozwoju i certyfikacji tablic i modułów LED zgodnych z normą ENEC

Czy masz pytania?

Skontaktuj się z nami.